IDĄ ZMIANY!

IDĄ ZMIANY!

Kochani! W maju 2016 roku stworzyłam Studio Anatomii Jogi w Lubinie. Powstało bardzo spontanicznie, pod wpływem znajomych Joginek, które bardzo chciały mieć swoje miejsce do praktyki, zamiast uganiać się za mną po klubach sportowych. I tak z małego Studia, urosło do najprężniej działającego miejsca w Lubinie, gdzie można było praktykować różne style jogi. Starałam się, aby zajęcia były prowadzone na najwyższym poziomie, a każdy czuł się w tym miejscu, jak w swoim jogowym domku. Zapraszałam różnych nauczycieli z całej Polski, zapewniając dalszy rozwój swoim Joginkom i Joginom. 

Jednocześnie rozwijałam działalność ogólnopolską, związaną z Anatomią Jogi i działaniami na YouTubie. Doszłam do tego momentu, gdy czuję, że najlepszą decyzją dla Studia, jest przekazanie jego organizacji komuś innemu. Dzięki temu, będę mogła skupić się na moim rozwoju, oraz zapewniać najwyższą jakość prowadzonych zajęć. Studio przekazuje Marcie Goszka, która będzie jego nową właścicielką. Marta jest ze mną od samego początku działalności Studia i zna je od podszewki. Wiem, że dzięki jej sumienności i obowiązkowości, Studio będzie funkcjonować na najwyższym poziomie, a ja, nadal będę widywać się z Wami na sali! Myślę, że jest to najlepsze rozwiązanie, które przyniesie korzyści dla nas wszystkich.

Lista osób, którym chciałam podziękować za wkład w tworzenie Studia przy ul.Kamiennej jest bardzo długa! Dlatego zamiast wyliczać poszczególne osoby, chciałam Wam powiedzieć, że bez Was, to miejsce nigdy by nie powstało! Dziękuję Wam wszystkim za każde słowo wsparcia, uśmiech i dobrą energię. I nie chcę, aby ten post brzmiał jak pożegnanie, bo wiem, że już za chwilę, spotkamy się znów! W styczniu rozpoczniemy praktykę w Studiu przy ul. Sikorskiego 48. Wrócę do Was pełna nowej energii, świeżo po powrocie z mojego wymarzonego wyjazdu do Indii. 

Aby być na bieżąco, śledźcie Facebooka.

Juz teraz zdradzę Wam, jak będzie wyglądał nowy grafik od stycznia 2020r, w Studiu przy ul. Sikorskiego 48.

Pozdrawiam serdecznie, Gosia Kobus-Kwiatkowska