Polityka prywatności

Polityka prywatności Studio Anatomia Jogi

Cześć! Jeśli jesteś na tej stronie, to znaczy, że zależy Ci na swojej prywatności. Mi też na niej zależy, dlatego przedstawiam Ci poniżej politykę prywatności, z której dowiesz się, jakie dane zbieram, jak je przechowuję i do czego wykorzystuję. W razie pytań i wątpliwości, możesz do mnie napisać na adres e-mailowy: joga.lubin@gmail.com.

Informacje ogólne

1. Administratorem danych osobowych powierzanych na stronie i w związku z prowadzeniem zajęć jogi oraz działalnością warsztatową jest Małgorzata Kobus-Kwiatkowska prowadząca działalność gospodarczą pod firmą „STUDIO JOGI I REHABILITACJI MAŁGORZATA KOBUS-KWIATKOWSKA”, pod adresem Koźlice 26, 59-305 (województwo Dolnośląskie).

2. Przetwarzanie danych dotyczy serwisu www.joga-lubin.pl, działalności związanej z nauczaniem jogi stacjonarnie w studiu jogi w Lubinie przy ulicy… oraz działalności warsztatowej stacjonarnej i wyjazdowej (warsztatów jednodniowych oraz kilkudniowych wyjazdów warsztatowych).

3. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z administratorem w zakresie usług, które potrzebne są do prowadzenia strony internetowej, księgowości, warsztatów oraz mailingu. Dane udostępniane są tylko w celach koniecznych, aby korzystać z wyżej wymienionych usług, nie będą udostępniane innym podmiotom w celach marketingowych.

4. Polityka prywatności została wprowadzona w związku z wejściem w życie RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE). Cały dokument w języku polskim można pobrać, klikając tutaj.

Uprawnienia i bezpieczeństwo

1. W momencie, w którym powierzasz mi dane, przysługują Ci uprawnienia:

  • do wglądu, jakie Twoje dane przetwarzam,
  • do korekty danych,
  • do wycofania zgody na przetwarzanie danych,
  • do całkowitego usunięcia danych (poza fakturami, które muszę przechowywać).

2. Dbam o bezpieczeństwo danych, które mi powierzasz. Administruję serwisem www.joga-lubin.pl z mojego prywatnego komputera, do którego mam dostęp tylko ja. Komputer zabezpieczony jest hasłem. Drugi komputer na stale umieszczony jest w siedzibie studia jogi w Lubinie. Aby zalogować się na serwisie jako administrator serwisu, należy wpisać hasło. Dokumenty księgowe oraz umowy przechowuję w siedzibie firmy, nie mają do nich dostępu osoby trzecie.

3. Jako administrator informuję, że stosuję ochronę przetwarzanych danych osobowych odpowiednią do zagrożeń, a przede wszystkim zabezpieczam dane przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym bądź zabraniem przez osoby nieupoważnione.

Zapisy na zajęcia jogi i warsztaty

1. Aby uczestniczyć w zajęciach jogi prowadzonych w studiu stacjonarnym w Lubinie, należy zapisać się poprzez serwis www.efitness.pl. To serwis stworzony specjalnie na potrzeby tworzenia harmonogramów oraz zapisu na zajęcia sportowe.

2. Aby uczestniczyć w warsztatach i wyjazdach warsztatowych, należy zgłosić chęć zapisu do administratora poprze kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Administrator zapisuje dane osób (imię i nazwisko, e-mail i/lub numer telefonu). Dane te są potrzebne wyłącznie w celach informacyjnych, nie wykorzystuję ich w celach marketingowych.

3. Do danych osób zapisujących się na zajęcia mają dostęp również pracownicy stacjonarnego studia jogi w Lubinie. Pracownicy pouczeni są o prywatności danych i o tym, jak ważne jest ich zabezpieczenie przed osobami nieupoważnionymi. Pracownicy mają dostęp tylko do tych danych, które zbierane są przy zapisie przez serwis www.efitness.pl. Nie mają zaś wglądu do dokumentów księgowych.

Cel przetwarzania danych

1. Przekazujesz dane administratorowi dobrowolnie podczas zapisywania się na zajęcia, kursy, warsztaty i wyjazdy. Twoje dane widoczne są dla administratora również wtedy, kiedy komentujesz posty w grupie uczestników zajęć administratora i na fanpage’u na Facebooku.

2. Dane przekazane podczas komentowania na Facebooku wykorzystywane są wyłącznie w celach komunikacji między administratorem a użytkownikami wyżej wymienionych serwisu. Podczas komentowania wymieniamy się spostrzeżeniami, poradami czy recenzjami. Facebook posiada swoje silne zabezpieczenia oraz politykę prywatności.

3. Dane przekazywane podczas zapisu na zajęcia, kursy, warsztaty i wyjazdy potrzebne mi są do identyfikacji uczestników danych zajęć. Dzięki tym danym wiem, kto jest zapisany, i mogę skontaktować się z uczestnikami w razie konieczności przekazania ważnych informacji, np. takich, jak zmiana daty lub miejsca. Jeśli uczestnik wyrazi zgodę, dane mogą być również wykorzystane w celach marketingowych i posłużą do przekazania informacji o kolejnych kursach, warsztatach i wyjazdach bądź innej działalności sprzedażowej lub usługowej.

Logi

1. Korzystanie ze strony wiąże się z przesyłaniem zapytań do serwera, na którym przechowywana jest strona. Każde zapytanie zapisywane jest w logach serwera, które obejmują m.in. adres IP, datę i czas serwera, informacje o przeglądarce internetowej i systemie operacyjnym. Logi zapisywane i przechowywane są na serwerze.

2. Logi nie są wykorzystywane w celu identyfikacji osoby, mają wyłącznie charakter informacyjny i pomocniczy służący do administrowania stroną. Ich zawartość znana jest wyłącznie administratorowi oraz osobom upoważnionym do administrowania serwerem.

Powierzenie przetwarzania danych osobowych

1. Powierzone dane mogą być przetwarzane przez podmioty, które są podwykonawcami administratora. Dane powierzane są tylko w zakresie potrzebnym do pomocy w świadczeniu usług. Tym podmiotom powierzam dane:

  • Biuro Rachunkowe Bożena Pałucka, ul. Jarzębinowa 26 59-200 Lubin
  • Firma hostingowa H88 S.A., ul. Franklina Roosevelta 22 60-829 Poznań

Postanowienia ogólne

1. Jako administrator dbam o Twoją prywatność i dochowuję wszelkich starań, aby Twoje dane były bezpieczne.

2. Kontakt z administratorem jest możliwy poprzez adres e-mail: joga.lubin@gmail.com.